Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبارموبایل و لپتاپ

ارتباط ماهواره‌ای درگوشی‌های هوشمند با اندروید 14

در گوشی‌های هوشمند مانند گوشی‌های سامسونگ و پیکسل ارسال پیامک با ارتباط ماهواره‌ای امکان‌پذیر می‌شود.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

احتمالاً این روزها اخباری راجع به ارتباطات ماهواره‌ای بین گوشی‌های هوشمند شنیده‌اید. گوگل با اندروید 14 قصد دارد این مورد را برای گوشی‌های اندروید امکان‌پذیر سازد.

طبق توییتی که تیم پیکسل منتشر کرده است گوشی‌های هوشمندی که اندروید 14 دریافت کنند باتوجه‌به ویژگی‌های سخت‌افزاری خود می‌توانند با استفاده از ارتباط ماهواره‌ای پیامک ارسال کنند.

Google Pixel Fold

ارتباط ماهواره‌ای نیازمند سخت‌افزار مخصوص است و تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند ازاین‌پس باید به سمت تولید گوشی‌هایی با این نوع از سخت‌افزار پیش بروند. تا در آینده بتوانند از ارتباط ماهواره‌ای استفاده کنند.

البته در حال حاضر ارتباط ماهواره‌ای محدود به ارسال پیامک است و خبری از تماس ماهواره‌ای، ویدئویی و حتی دسترسی به شبکه‌های اجتماعی نیست.

نسخه اندروید 14 در آینده‌ای بسیار نزدیک از راه می‌رسد و اینکه دقیقاً چه زمانی به ارتباط ماهواره‌ای مجهز می‌شود مشخص نیست. بااین‌حال در آینده همه گوشی‌های هوشمند باید با امکان اتصال به ارتباط ماهواره‌ای تولید شوند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا