Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
آموزشویژه

نحوه حل ارور Maine 15F در بازی فار کرای 6

زمان مطالعه: 4 دقیقه

بازی فار کرای 6 ارورهای مختلفی به بازیکنان نشان می‌دهد. یکی از این ارورها، Maine 15F است. مشکل ارور Maine 15F معمولاً زمانی رخ می‌‌دهد که بازیکنان می‌خواهند به صورت آنلاین فار کرای 6 را بازی کنند. به‌خصوص مواقعی که قصد بازی به صورت گروهی یا دو نفری را داشته باشند. زمانی که این ارور به روی صفحه می‌آید، شما نمی‌توانید به صورت آنلاین فار کرای را بازی کنید مگر اینکه ارور حل شود. این مشکل به روی کنسول‌های Xbox، PlayStation و البته PC رخ می‌دهد.

چرا بازی فار کرای 6 ارور Maine 15F می‌دهد؟

دلیل اصلی بروز چنین مشکلی به اکانت یوبیسافت باز می‌گردد. اگر نوع اکانت یوبیسافت شما به درستی تعیین نشده باشد، به چنین اروری برخواهید خورد. همچنین زمانی که یوبیسافت فعالیت‌های ناشناخته به روی اکانت‌تان ببیند، ارور Maine 15F را می‌دهد.

فعالیت‌هایی مثل استفاده از Aimbot یا چیت‌کدها، دسترسی شما به اکانت یوبیسافت‌تان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. به علاوه اگر پروفایل شما به روی حالت Invisible یا مخفی باشد.

نحوه حل مشکل ارور Maine 15F بازی فار کرای 6

در ادامه لیستی از راه‌حل‌های لازم برای رفع این ارور را خواهید دید.

1. ریست کردن رمز اکانت یوبیسافت

ارور Maine 15F زمانی رخ می‌دهد که فعالیت مشکوکی به روی اکانت شما تشخیص داده شود. فعالیت مشکوک مانند ورود به اکانت از طریق مکان و دستگاه دیگر و یا استفاده از نرم‌افزار Aimbot باعث بروز این ارور می‌شود.

یکی از راه‌های حل این مشکل، ریست کردن رمز اکانت‌تان است. برای این کار می‌توانید از وبسایت اصلی یوبیسافت کمک بگیرید و مراحل زیر را طی کنید:

 1. با استفاده از کامپیوتر یا گوشی موبایل وارد یک مرورگر شده و وب‌سایت اصلی Ubisoft را باز کنید.
 2. حالا به روی آیکون بالا سمت راست صفحه کلیک کرده و از شما درخواست می‌شود اطلاعات اکانت‌تان را وارد کنید. در چنین شرایطی به روی گزینه Forgot your password بزنید.حل-مشکل-ارور-maine-f15-بازی-فار-کرای-6-1
 3. در ادامه ایمیل خود را تایپ کرده و تأیید کنید که ربات نیستید. با زدن گزینه Submit فرآیند را ادامه دهید.
 4. شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد که حاوی یک لینک است. با زدن به روی این لینک می‌توانید رمز عبور اکانت یوبیسافت را تغییر دهید.
 5. پس از اتمام این مراحل، وارد فار کرای 6 شوید و ببینید اروری دریافت می‌کنید یا نه.

2. اتصال اکانت یوبیسافت به کنسول

اگر به روی کنسول‌های پلی‌استیشن یا ایکس‌باکس به ارور Maine 15F در فار کرای 6 بر می‌خورید، اطمینان حاصل نمایید که اکانت یوبیسافت شما به کنسول بازی‌تان وصل شده است.

زمانی که اکانت به کنسول متصل نباشد، یوبیسافت فعالیت شما را مشکوک در نظر می‌گیرد و ارور دریافت می‌کنید. شما می‌توانید این تنظیمات را از وب‌سایت Ubisoft و بخش اطلاعات اکانت خود، تغییر دهید. برای این کار:

 1. از طریق هر مرورگری وارد وب‌سایت رسمی Ubisoft شوید.
 2. حالا روی آیکون بالا سمت راست صفحه کلیک کرده و به پایین بروید تا گزینه Account Management را بیابید. روی این گزینه کلیک کنید.
 3. در صفحه جدیدی که باز شده، بخش Account Information را بزنید و به دنبال پلتفرمی که می‌خواهید اکانت خود را به آن لینک کنید، بگردید.حل-مشکل-ارور-maine-f15-بازی-فار-کرای-6-2
 4. روی کنسول مربوطه، گزینه Link را بزنید.
 5. زمانی که اکانت متصل شود، تأییدیه دریافت می‌کنید.
 6. حالا وارد بازی فار کرای 6 شوید و ببینید مشکل ارور Maine 15F حل شده است یا نه.

3. تغییر وضعیت اکانت خود از مخفی به آنلاین

چنانچه پروفایل شما به روی حالت مخفی یا invisible قرار گرفته باشد، دچار مشکل خواهید شد. زیرا هنگامیکه قصد بازی به صورت آنلاین را داشته باشید، اکانت شما به صورت offline نمایش داده می‌شود.

چنین مشکلی با کمک برنامه Ubisoft Connect و تغییر تنظیمات اکانت حل خواهد شد. برای این کار مراحل زیر را طی کنید:

 1. برنامه Ubisoft Connect را راه‌اندازی کرده و آن را باز کنید.
 2. حالا به روی پروفایل خود در بالا سمت راست کلیک کرده تا منو باز شود.
 3. از بین گزینه‌ها، online را انتخاب کرده و بعد برنامه را ببندید.Fix-Error-Code-Maine-15F-in-Far-Cry-6-2

4. حل مشکل ارور Maine 15F فار کرای 6 با کمک پشتیبانی

شما می‌توانید از طریق بخش کمک‌های وب‌سایت کمپانی یوبیسافت، مشکل خود را برای پشتیبانی توضیح دهید و آن‌ها به شما کمک کنند. نام این بخش Support Ticket است و با استفاده از آن می‌توانید مشکلات اینچنینی را حل کنید. برای این کار:

 1. وارد وب‌سایت رسمی یوبیسافت که مخصوص کمک به حل مشکل کاربران است شوید.
 2. به پایین صفحه بروید تا به بخش Still Need Help برسید.
 3. به اندازه یک پاراگراف یا بیشتر مشکل خود را دقیق و با جزئیات شرح دهید.Fix-Error-Code-Maine-15F-in-Far-Cry-6-3
 4. در آخر روی گزینه Submit My Case کلیک کنید تا پیام‌تان به پشتیبانی ارسال شود.
 5. اگر نمی‌توانید منتظر پاسخ تیم پشتیبانی بمانید، روی گزینه Start Chat زده و در لحظه با یک نفر از تیم پشتیبانی کمپانی یوبیسافت صحبت کنید.

امیدواریم یکی از راه‌حل‌های بالا، مشکل ارور Maine 15F در بازی فار کرای 6 شما را، حل کرده باشد. چنانچه بازهم دچار مشکل شدید، برای ما بنویسید.

منبع
appuals.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا